Nakolácký jarní sraz v Dolu u Blatné

12. května 2009 v 14:59 | Péťa |  na kole
Bohužel, v naší stmelené partě se objevila prasklina, kterou prosákl údaj nejen o tom, že se někam chystáme, ale i kam, kdy a v jakém počtu. Tohoto zrádce, který se skrývá pod přezdívkou neregmirekbik navrhuji zlynčovat (např. bude sezřán sarančaty zaživa). Výše zmíněný pak také způsobil nemalé škody drobným soukromým podnikatelům v oblasti pohostinství, protože na zakoupené zásoby sýra neměli odbyt; rovněž pumpařům, kteří zesílili obsluhu pro případ příjezdu opilých, leč žíznivých rotopedistů, jichž se též nikde nedočkali. Soupis škod bude prý sepsán a panem starostou osobně a plně nárokován. Samozřejmostí budiž i veřejná omluva za neoprávněné uvedení starosty jakožto autora článku.


Když jsme v pátek ráno přepadli kemp nečekaně brzy (Jirrik, Pro_Pa a já), neřekli bysme, že všichni jsou již po snídani. Sezení unesené od salaše se prohýbalo pod tíhou všech buchet, koláčů, sulců a jiných pochutin, bez kterých bychom na jarní (resp. podzimní) sraz ani nepřijeli. Však ony jsou ty srazy stejně hlavně kvůli jídlu a to kolo je jen hloupá záminka. Naši vedoucí Wert, Jéňa a Fafejt měli chatičku jak jinak, než nejblíže právě tomuto zdroji pochutin.

Jéňa odpískal přípravu na přípravu, a tak Jirrik v rámci přípravy natrénoval ještě výměnu duše, zatímco škudibílek Wert odpočítával sekundy do odjezdu. Výměnu kol pak trénovali i Burísci; jen jsem nepochopila, jestli měnili přední za zadní? On byl tento sraz vůbec nějak prokletý. Dalšími poškozenými byl například Kominík nebo já a to už bych tedy přisuzovala drobnému blatenskému povstání, jelikož Blateňáci se nás těmito ubohými útoky (rozsypanými špendlíky v lesích) snažili oslabit. Naplánované trasy byly pro Pro_Pu přehnaně asfaltové, nové pneumatiky chladil v kdejakém pangejtu, a tak se při první příležitosti chtěl co nejvíc vyřádit. Na věhlasné zelené, kde kola bylo lépe hodit na záda, předvedl překrásný kotrmelec i s kolem a ani tehdy si neodpustil zařvat svůj oblíbený pokřik "STOPÁÁÁÁ" na chudáka Michala, který od něj ještě dostal kolem po palici resp. přilbici. U Orlické přehrady se scházíme se skupinou A (speluji A jako asfalt), která si po silnici krátila trasy, aby mohla neustále vysedávat někde po hospodách. Pravda, na asfaltu krapet vyprahne v krku ;).

Kemp byl kromě nás obsazen ještě BF (nebudeme jim dělat reklamu) a spoustou malého
otravného hmyzu na škole v přírodě. Sobotní ranní rozcvičku měli obohacenou o "nauku o těle" a tak s vytřeštěnýma očima hlásali: "jéééééééééé on je nahateeeeeeeeeeej" (mluvíme přitom o Jirrikovi, jehož nahota už snad nikoho nemůže překvapit, až na ty děti). Pravda, nikde v okolí se nepohyboval žádný plavčík, který by ho od nudistické koupele zrazoval. Kromě malého otravného hmyzu se v kempu vyskytl i malý obtížný hmyz, který všechen zaútočil na Radku a oblehl ji. Ta zachovala paniku a klíšťata nemilosrdně poslala na milost boží.
Pro příští sraz budiž pravidlem: NEZVEŘEJŇOVAT!!! (nebo aslespoň znepřístupnit) ZVOLENÉ TRASY. Špehové BF nápadně a beze studu naše trasy obšlehli a tak se stalo, že se nám stále pletli pod kola a dokonce si dovolili obsadit jako první jedinou vařící hospodu v okruhu 30 km. Příště budou trasy zakódovány do stereogramů nebo jiných obrazců, aby působily co nejvíc nenápadně.

Za zmínku též stojí "černá mamba", která uhranula veškerý mladý mužský potenciál a poslední večer všichni pili pro její krásné černé oči. Opuštěná děvčata křepčila a zvesela zpívala za doprovodu kytary písně známé i neznámé. Upozornit bych chtěla především na píseň nazvanou "jídelní lístek" v podání Světlušky a Honzy, kteří mají reálnou naději získat nominaci na Oskara. Doufám, že úryvek této písně, který se podařilo pirátsky získat, se brzy objeví na youtube.com.

Nedělní ráno bylo pro nejednoho z nakoláků krušné, o čemž svědčí i následující video:
Radostný víkend v Radosti končí. Buldozéry ani náklaďáky s vápnem nepřijely, pokud jako buldozéři nebyla najata ta hromada řvoucích ratolestí, protože jejich nájezd by se dal za konec Světa nebo aspoň Radosti považovat.

PS: kanibalismus byl v našem kmenu u jednoho jedince prokázán!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Burísek Burísek | 12. května 2009 v 15:32 | Reagovat

Zcela výstižné! Jako bych tam byl ;-)
P.S. Jsem starý mužský potenciál. Neuhranula mě.

2 Péťa Péťa | 12. května 2009 v 15:45 | Reagovat

Mozna nekoho omladim, ale pili sami dvacatnici (jesli si to dobre vybavuju) a to uz ti opravdu daaaaaavno neni :D

3 flint flint | 12. května 2009 v 20:51 | Reagovat

Moc pěkně napsáno:) S tím věkem jste to trefili, ale myslím, že s přihlédnutím k následujícímu ránu byl nejvíc uhranut PB. A ten už se pomalu řadí ke třicátníkům.

4 Hana Hana | Web | 13. května 2013 v 12:53 | Reagovat

Moc pěkný.,

5 Tony Tony | Web | 22. května 2013 v 11:42 | Reagovat

zajímavé stránky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama