Točná 24.4.2009

28. dubna 2009 v 11:09 | Péťa |  na kole
Jak bylo ujednáno, sešla jsem se s PB kousek od Budějárny. Tyto končiny vůbec neznám, a tak jsem se poprvé octla v Kunratickém lese, ze kterého jsme bez většího bloudění, se kterým PB vyhrožoval, plynule přejeli do Modřanské rokle. Každopádně, nebýt na to důrazně upozorněna, myslela bych si, že furt ještě kroužíme po Kunratickém lese. Cestou se nic zvláštního nepřihodilo. Asi proto, že ProPa na nás čekal až na Točné. Ještě že jsem se tam najedla a načerpala energii, pak už to šlo ráz naráz.


Během oběda se ProPa a PB domlouvali cizí řečí, ze které jsem pochytila pár slov jako maturita, lavina, štěkací pes, apendix apod. Kam to proboha pojedem? Lavina se ProPovi ovšem povedla, teda jestli ta průrva zasypaná silnou vrstvou listí, pod níž byly fikaně zašantročený šutry a jiná verbeš, vůbec lavina byla. Hrdě jsme to jako správní bikeři sešli, opírajíce o naše dvoukolé kamarády. Možná by se dalo spíš říct taženi, protože i se zablokovanými koly byl ten můj neposedný trek krapet rychlejší než já . Cestou dolů se moje přehazovačka blíže seznámila s kusem (velkým kusem) suchého pařezu, a protože jsem je od sebe odtrhla, nemluvila se mnou. PB jí trochu domluvil, ale i přesto ještě pár kilometrů brblala. Teda vlastně brblá furt.

Jak nevšedně lze strávit páteční odpoledne a za čtyři hodiny najet víc kilometrů, než Wert plánuje na jarním srazu nakoláků, na to zná recept pouze a jenom ProPa ...... a Medůza ;). Jenže ten se válel doma s nějakými stařeckými indispozicemi.

Z původního plánu najet max. 50 km a vrátit se domů do sedmi hodin jsem musela bez jakéhokoliv dotazování ustoupit. Domu jsem dorazila v devět a tachometr hlásil velkými číslicemi (kdyby to šlo, byly by určitě s vykřičníkama) 78 km. To, co píše PB o najetých km na diskuzi, je pěkná blbost, leda že by těch 50 km bylo pouze po Točné .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama