Zima pokračuje...

14. ledna 2009 v 15:33 | Péťa |  na kole

Když jsem se konečně dočkala vytouženého zamrzlého rybníku, hladkého jak zrcadlo a kluzkého jak namydlená podlaha, v tu ránu celý zapadal vrstvou nádherně bílého, zato ale na led vysoce nepatřičného, sněhu. Sumasumárum... stihli jsme to pouze jednou vyblbnout se na bruslích v přírodních podmínkách. To bylo minulý týden....

V sobotu jsme se vypravili na výzvědnou akci na kolech s bruslema v batůžku, abysme zjistili, že Kyják momentálně slouží příznivcům všech možných sportů - pravda, plavce jsem neviděla. Tento nedostatek měl nahradit až v neděli Medůza na Malé Americe, ale zklamal . Kromě bruslařů, co se snažili marně bojujíc se sněhem dostat z jedné strany rybníku na druhý a hokejistů, kteří si vyleštili malá obdélníková hřišťátka, tu byli k vidění tatínkové s děťátkama na bobech, běžkař a dva cyklisti - MY . Kvalitu ledu jsme zhodnotili jako "nám nehodnou", rybník překročili suchým kolem a pokračovali dál k Neumětelům (dodnes nevím, kde to přesně je).

Jak dvě zmrzlá ... *CENZURA*... jsme dorazili domů a přemítali, jaké úpravy v oblečení udělat, abysme přežili o dost náročnější nedělní celodenní vyjížďku na Ameriku. Jak ta dopadla, čtěte v dalším článku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama