Erotický veletrh

4. listopadu 2008 v 16:43 | Péťa |  různé

Návštěva veletrhu Sex a erotika 2008

31.10.2008

OFICIÁLNÍ STRÁNKY (nad 18let)
Kdo se nestyděl: Monča, Petr, Bodlinka, Jirrik a já


Letošní erotický veletrh byl po požáru levého křídla staré hlavní budovy v ohrožení. Ale konal se!

Jako obvykle zde bylo ke shlédnutí, vyzkoušení či koupi "na památku" spousta různých pomůcek, hraček, povzbuzovačů, zvětšovačů, zvlhčovačů..... dvd, spodního prádla, šperků atd.

Samozřejmě nechyběla odvážná erotická podívaná, tanečnice u tyče nebo třeba transvestit show či zajímavé přednášky o tantrickém sexu.....I my se výborně bavili a chvíle, kdy jsme jen zevlovali kolem, jsme si krátili třeba zkoušením latexových šatiček. Po chvíli z nás opadl i stud, vystoupily jsme z tajemna převlíkacích kabinek a byly tak na odiv nenasytným pánským pohledům. Ještě větší sranda ale přišla, když jsme se nechaly přesvědčit ke zkoušení prstenů na ňadra. Bradavky ovšem odmítly v takovém stresu a pod takovým tlakem spolupracovat . Monča si udělala radost - tento týden prý už podruhé - a zakoupila alespoň "magický klitoris". Pokud chcete vědět, co to je?, musíte se zeptat se přímo Monči . Já to neprozradím....!

Kluci si také našli svojí zábavu. Poté, co Petrovi přistál na hlavě časopis plný obrázků s bublinami - vypadal jak Čtyřlístek pro dospělé - Fifinek, Pinďů i Mišpulínů, se Petr s Jirrikem pokoušeli o chabý dabing připomínající slavnou větu ze Slunce seno... "Už budu, už budu" pronesenou (jak jistě všichni vzpomeneme) velmi procítěným hlasem; jedno, zda dívčím či chlapeckým. Heslo veletrhu (snad se nikdo neurazí): "Pozor na zuby, ty čubko".

Když nebylo na latex , odcházím alespoň se sexy prádélkem a řekněme to nahlas, návštěvy nelituju a příští rok si to zopakujeme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama