Podzimní zasněžená Sněžka - neděle

13. listopadu 2007 v 10:40 |  v botách
NEDĚLE
Ráno se probouzím už v sedm, ale nekompromisně se otáčím na druhý bok s tím, že to přece nebudu s tím vstáváním přehánět. Dýl než hodinu už ale stejně nešlo předstírat spánek a tak se přidávám k Jirrikovi, čtu si také knihu, kterou jsem objevila na poličce v pokoji a čekáme, až i ostatní pošimrá sluníko na tváři. Že si ale dalo načas :D. Pak vstává Petr, vrhá do kuchyně a už to tam začalo lítat. Ke snídani se podávaly míchaný vejce s klobáskou a jako zákusek vepřové steaky. No a pak se nikomu nechtělo nic dělat, nikam jít.

Nakonec v 11h vylézáme před barák, že si ještě trošku zasnowbičujeme, ale na tom prašanu to vůbec nešlo. Tak aspoň pořádáme pořádnou koulovačku. Pozdě příchozí jsou koulováni a zasypáváni pořádnou dávkou sněhu z lopaty, kterou se Jirrik dost mrštně oháněl. Poté se jdeme podívat na naše zasněžená auta a připravit je k odjezdu. Jelikož silnice byla tak zasněžená, že nebyla vůbec vidět, rozhodli se řidiči k nasazení sněhových řetězů. Jistota je jistota. Auta jsou připravená a tak se můžeme jít postarat o své "prázdné" žaludky ;). Dojídáme svíčkovou a steaky, žádné zbytky nejsou tolerovány.
První posádka nejenom první přijela ale první také odjíždí. Jsme zabalení, jdeme se rozloučit. Neradi opouštíme sekťáckou chatu s příhodným názvem Ruměnka, odkud si jako výslužku odvážíme spoustu knih, kterých se majitelka chtěla zbavit. Silnice už byla mírně projetá, jelo se nám dobře. Sjíždíme pomalu, nemáme kam spěchat. Pod kopcem sundaváme řetězy a najíždíme na prosolenou hlavní silnici. Cesta probíhá hladce, žádné zádrhele a tak jsme v Praze okolo šesté. V autě jsem se také dozvěděla, že zbytek svíčkové, který jsem zabavila, měl vlastně zarezervovaný Petr a tímto se mu samozřejmě omlouvám :D. No jo, ten zloděj jsem byla já. Že jsme ale měli príma večeři ;).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krakonoš Krakonoš | 13. listopadu 2007 v 12:00 | Reagovat

Krakonoš děkuje, jaké to ale skutečně bylo, to vědí jen Ti, co si to prožili. Kolik se vypilo vína, uronilo slz a utratilo peněz, to se už nikdo nidky nedozví (a tak to má být). Jen snad fotky napoví....

2 Péťa Péťa | 13. listopadu 2007 v 12:31 | Reagovat

Řekla bych že někteří museli být v tom víně naložení, někdo zase v rumu ;) Fotky budou po čtvrtku tak se těš a budu očekávat tvoje komentáře.

3 Peter B Peter B | 13. listopadu 2007 v 14:08 | Reagovat

Já si zachránil čajík a máslo, jenomže když jsem vysazoval holky, ukázalo se, že ty tašky s jídlem, které mi naložily do auta, nejsou jejich a tudíž mi toho zbylo docela dost. Jen jsem je marně proštrachával, kdeže je ta sklenice výborný svíčkový :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.